СТС / Компанія / Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність

Що ми даємо суспільству

1. Охорона довкілля і поліпшення якості об'єктів, що будуються.

Ми плануємо активізувати розвиток туристичної індустрії в недоторканому, мальовничому й екологічно чистому районі Закарпаття. Тому збереження його первозданного вигляду є для нас одним з головних завдань. Велику увагу ми приділяємо створенню парків відпочинку, розвитку ботанічних досліджень на території гори Полонина Руна, збереженню й одночасній популяризації заповідних місць краю.

2. Розвиток соціально значущих культурно-історичних об'єктів.

Наші проекти спрямовані на збереження самобутності населених пунктів. У рамках проекту «Ужгород – Полонина Руна» передбачено створення 8 туристичних центрів, виконаних у 8 різних архітектурно-побутових стилях. Індивідуальний бренд не лише зробить кожен центр особливим, але й нестиме в собі характерні цінності та ідеї. Крім того, розвиток культурно-історичних об'єктів включає:

  • Відродження зниклого села: с. Лікицари зараховане до програми підтримки, збереження і відродження культурної спадщини ЮНЕСКО, – важлива складова концепції проекту.
  • Оновлення пам'яток архітектури: реконструкція Свято-Василівської церкви (с. Лікицари), побудованої у 1748 р. без жодного цвяха.
  • Відродження історичних традицій: створення в с. Лікицари музею-садиби, участь у створенні Музею лісу і сплаву, створення туристичних пропозицій, спрямованих на популяризацію історичної правди та культурних особливостей Закарпатського краю.

3. Муніципальні соціальні програми.

Беручи до уваги інтереси людей та їх потребу в наших проектах, ми проводимо постійні консультації з громадськістю та зустрічі з людьми з метою здобуття зворотного зв'язку. Це допомагає робити наш бізнес гнучкішим і підсилює його суспільно-громадську спрямованість.

Наш вдалий хід – залучення до проектів дітей. Ми розповідаємо їм про проект, вислуховуємо їх думку, проводимо майстер-класи, організовуємо конкурси дитячої графіки та творів. Саме діти – наш головний партнер. Вони:

  • допомагають побачити світ проектів їхніми очима;
  • одними з перших користуватимуться результатом нашої роботи;
  • не на словах знають, що таке туризм і девелоперський бізнес, а вже сьогодні працюють з нами.

Що ми чекаємо від суспільства

1. Від людей ми чекаємо сприйняття та підтримки наших ідей і дій, а також розуміння того, що майбутнє необхідно будувати вже сьогодні.

2. Від держави ми чекаємо:

  • створення правового поля, що відповідає потребам держави на даному етапі її розвитку і сприяє динамічному розвитку туризму та рекреації;
  • чітких, зрозумілих і прозорих правил гри, таких що відповідають потребам і реаліям сьогодення;
  • створення й впровадження цивілізованого, єдиного та уніфікованого для всієї країни механізму проходження погоджувальних і дозвільних документів, скорочення їх кількості та об'єму до розумної достатності;
  • рішучих дій зі створення інфраструктури в зоні реалізації крупних проектів;
  • розуміння того, що інвестування в туризм – інвестування в майбутнє країни.