СТС / Медіа / Стрічка новин / 10.04.2019 «Зелені» електростанції виробляють третину електроенергії у світі

10.04.2019 «Зелені» електростанції виробляють третину електроенергії у світі

З відновлювальних джерел енергії людство отримує вже третину всієї електроенергії. Минулого року потужність відновлювальних електростанцій, встановлених у світі, зросла на 171 гігават.

Про це повідомляє Міжнародна агенція з відновлювальної енергетики (IRENA).

Зазначається, що протягом 2018 року обсяг виробленої «зеленими» електростанціями електрики збільшився на 7,9% переважно завдяки встановленню нових сонячних електростанцій.

Зростання кількості електростанцій, що працюють на відновлювальних джерелах, спостерігається на всіх континентах та у всіх частинах світу. Найбільше зростання у 2018 році зафіксували в Океанії — на 17,7%. В Азії «зелених» електростанцій за рік стало більше на 11,4%.

Близько двох третин всіх нових електростанцій, що вводяться в експлуатацію у світі, працюють на відновлювальних джерелах енергії, зазначають в IRENA

«Сильне зростання у 2018 році продовжує неймовірний тренд останніх 5 років, який відображає зміщення акценту на відновлювальні джерела енергії як драйвер світової енергетичної трансформації», — повідомив генеральний директор IRENA Аднан З. Амін.