СТС / Компанія

Компанія

Хто перший раз піднімався в гори, той неодмінно відчув ефект "ілюзії перемоги", піднявшись на вершину гори. Він думав, що він переміг. Взяв її - цю вершину. Буквально через кілька секунд він все зрозумів: перед ним розкрилася нова панорама, і він побачив нову вершину - ось-ось поруч, рукою подати.

Ти зібрав волю в кулак, сконцентрував всі свої зусилля і, через "не можу", пішов вище. Виявилося - не так просто і зовсім не поруч, але ти все одно дійшов. Ти переміг ... І що через кілька секунд? Так-так, все та ж картина! Нові горизонти і нова вершина - ось-ось поруч, рукою подати.

З часом ти зрозумів, щоб дійти до абсолютної вершини, треба брати все нові й нові висоти.Правильно розрахувати сили, час і ресурси. Але ти зрозумів й інше: а чи не було "ілюзії перемоги" взятої вперше висоти, була справжня перемога. І кожна нова висота - це і є твоя чергова перемога.

Піднімаючись на вершину гори Полонина Руна, я чітко не можу сказати, де ми: на початку або на середині шляху, може трохи вище, може трохи нижче ... І не тому не можу сказати, що ми не навчилися прораховувати, просто перед нами теж відкриваються нові горизонти і нові висоти. Але сьогодні я точно можу сказати, що висоту "передінвестиційна стадія" ми взяли і взяли успішно. Більш того, всі нові зусилля тільки додають нам енергії. І ми як ніколи готові йти вище і брати нові висоти.

Наш успіх - це наша команда. Команда "фанатиків", об'єднаних великою ідеєю, яка класично відповідає визначенню "синергія".

Наш успіх - це наші активи, які створили не тільки капітал, але й відкривають перспективу зробити те, що до нас ще ніхто не зробив.

Наш успіх - це напрацьовані технології, механізми, зв'язку, які дозволяли вирішувати те, що начебто, вирішити неможливо.

Все це дозволяє дивитися в майбутнє з оптимізмом, тому що ця напрацьована база - це і є бізнес, а справжній бізнес - сильніше будь-яких прогнозованих криз.

Ми створили команду "СТС", яка, безумовно, буде домінувати на ринку, і не тільки тому, що це перший туристичний проект в Україні, який реалізується за єдиної концепції розвитку всієї території по точно певними алгоритмами, але й тому, що ми вже сьогодні думаємо про завтрашній день, і не тільки думаємо, а й готуємо, і готуємо його серйозно.

Генеральний директор ТОВ "СТС"

Володимир Панов